Ontmoet onze advocaten

We hebben een fantastisch team. We werken met veel plezier samen en dat merk je. We  dagen elkaar uit en inspireren elkaar.
mr. Niek Heidanus

mr. Niek Heidanus

heidanus@forumlaw.nl
050 – 305 20 71

mr. Reinhard Arnoldus

mr. Reinhard Arnoldus

arnoldus@forumlaw.nl
050 – 305 20 70

mr. Sierd Roosjen

mr. Sierd Roosjen

roosjen@forumlaw.nl
050 – 305 20 72

mr. Jan Bouwe Rijpkema

mr. Jan Bouwe Rijpkema

rijpkema@forumlaw.nl
050 – 305 20 76

mr. Danielle Kneppel

mr. Danielle Kneppel

kneppel@forumlaw.nl
050 – 305 2075

mr. Silvia Dijkstra

mr. Silvia Dijkstra

dijkstra@forumlaw.nl
050 – 305 20 73

mr. Jos Janssen

mr. Jos Janssen

janssen@forumlaw.nl
050 – 305 20 74